Hadımköy VEFA KONUTLARI

Yapımı tamamlanan 720 dairelik HADIMKÖY VEFA KONUTLARI A ve B Bloklarının teslimi, yapılan bir törenle gerçekleştirilmiştir. Tamamlanan projeyle, Arnavutköyümüze ve Arnavutköylümüze hizmet eden tüm kamu çalışanlarımıza VEFA borcumuzu ödüyoruz.

Yaklaşık 35.000 m2 alana kurulu bulunan projemizde % 75' i ortak alan 112 adet 3+1, 589 adet 2+1 konut bulunmaktadır.

İstanbul'un yarını Arnavutköy'de hem şehrin merkezi hem de gürültü ve kalabalığın uzağında dingin ve huzurlu bir hayat için Sevdiklerinize Verebileceğiniz En Değerli Şey Hadımköy'de sizi bekliyor.

4.200 m2 aktif yeşil alan, 25.000 m2 ortak alan içerisine yapılmış bulunan çocuk oyun alanları, spor ve yürüyüş alanları, huzurlu ve yeşil dinlenme alanları ile her yaşta site sakinimize sağlıklı bir yaşam sunmaktayız.

Akpınar Sanayi Bölgesine, TOKİ ve KİPTAŞ konutlarına komşu olan sitemizde açık otoparklar, camii, kreş, spor ve ticaret alanlarımız bulunmaktadır.

İş ve yaşamın yan yana olması sebebiyle trafikte geçecek zaman size kalacak ve ailenizle birlikte huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceksiniz.

Bir evde ihtiyaç duyulan ve yaşamınızı renklendiren tüm beyaz eşyalar (inverter klima, çamaşır ve çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, vitro seramik ocak ve davlumbaz), hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek mutfak mobilyalarınız ARÇELİK garantisi ile yapılmıştır.

Duvar kağıdı, parke, radyatör, PVC doğrama, kompozit giydirme cephe ve daha nice ithal ve lüks ürünlerle hayat ve yaşam kaliteniz artacaktır.

 

  
Sayfa Başı